Platform KiralamaPlatform yükseltici veya diğer bir deyişle personel yükseltici ürünlerine, şehir yaşamının yapı işlerinde önemli ölçüde ihtiyaç duyulmaktadır. Bitmiş ya da süren inşaatlarda belli bir yüksekliğe erişmek için bu platformlardan yararlanılır.

Platform ürünlerinde kişi ve malzeme dikkate alınarak azami platform kapasitesinin de bilinmesi gerekir. Yine bu platform ürünlerinde çalışma sahasının dar olup olmadığı, dar dönüş manevralarının saha niteliği, platformun nakliyesi, bariyerlerin aşılma durumu gibi hususların dikkate alınması gerekir.

Kiralık platform ürünlerimiz arasından herhangi birisi kiralanırken tüm bu gerekli hususlar konusunda değerli müşterilerimize danışmanlık hizmeti de sunmaktayız.

Kiralık Platformlar ile Tasarruf Sağlayabilirsiniz

Kiralık platform hizmeti almak işletmeniz için de önemli avantajlar sağlayacaktır. Öncelikle proje ve planlama maliyetinden önemli ölçüde tasarruf edeceksiniz.

Yapılacak işler hızlı ve teknik bir altyapıyla sorunsuz şekilde tamamlanır. İnşaatlardaki her türlü periyodik bakımda, dayanıklı yapısıyla performanslı sonuçlar üretir.

Neden Platform Kiralama Hizmeti?

Platform kiralamak yerine makinelerin satın alınması işletmeler için hem gereksiz bir yatırım hem de bütçeden önemli pay ayrılmasını gerektirmektedir. Bu nedenle personel yükseltici platform kiralama birçok işletme açısından rasyonel bir çözüm niteliği taşımaktadır. Firmamız ise işinize en uygun platformu makul fiyatlarla kiralamaktadır.

Platform Kiralama

Her İhtiyacınıza Uygun İşlevsel Ürünler

Personel yükselticilerin yapısında ise tekerlekli bir düzenek olup, bir fiziki gövde üzerinden yukarı doğru mesafe alır. Ancak platform yükseltici ürünlerimizin işlevselliği kullanıldığı amaçlara göre değişebilmektedir. Bu nedenle projenize en uygun yükseltici almada teknik uzman personelimiz yardımcı olacaktır.

Platform çeşitlerinden bazıları şunlardır: Dikey platform, eklemli platform ve makaslı platformlar. Her bir çeşit yükselticinin çalışma yüksekliği, makine ölçüleri, ağırlık ve söz konusu taşıma kapasitesiyse değişkenlik gösterebilir.

Kiralık PlatformMakaslı Platform Kiralama

Kiralık platform hizmetlerinden biri olan makaslı platform ise akülü veya dizel makaslı olarak kiralanabilir. Çok yüksek olmayan yerlere uygundur.

Akülü olan tipler sanayi tesisleri ve kapalı olan yerler için daha uygundur. Ancak açık alanlarda ve iş alanının çetrefilli olduğu yerlerde dizel tipler daha verimli olacaktır.

Firmamız her iki tür makaslı platform kiralama hizmetini de sunmaktadır. Platform kiralama hizmetimizden memnun kalacağınıza inanıyoruz. Bu kiralama sayesinde işleriniz, seri ve güvenli bir şekilde tamamlanacaktır.