Portif Kiralama Hizmetinde İstanbul’un Lider Firması

Mete Lift Haberler

Portif Kiralama Nedir?

Depolama ve stoklama alanlarında kullanılmakta olan forklift iş makinelerine genel olarak portif denmektedir. Ağır malzemelerin taşınması ve yüklenmesi amacıyla kullanılmakta olan portif kiralama hizmetleri için Mete Lift firmamızın güvenilir ve kaliteli hizmetinden yararlanabilir, kısa zamanda istediğiniz forklift modelinin adresinize teslim edilmesini sağlayarak, işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Portif Kiralama Nedir? & Neye Kiralık Portif Diyoruz?

İş makineleri alanında forklift olarak adlandırılmış olan taşıma ve yükseğe erişim imkanları sağlayan forkliftlere, genel olarak portif denmektedir. Bunun nedeni ismin okunuşu ve bazı iş alanlarında kısaltmaya ihtiyaç duyulmasıdır. Portif kiralama hizmeti veren firmamız aslında forklift kiralama hizmeti verir. İşçilerin ve sektörün en iyi markalarını bulabileceğiniz iş makinelerimizle sizin için de kiralık portif sağlayabiliriz.

Sıfır Portif Fiyatları Ne Kadar?

Dünya’da ve Türkiye’de değişmekte olan Dolar ve Euro kurlarına göre kiralık portif fiyatları da değişim göstermektedir. Genel olarak pahalı olan iş makinelerinin, kiralanması her zaman daha uygun ve masrafsız olabilmektedir. Portif kiralama işlemlerinde yedek parça masrafları olmaz, kısa zamanda kiralama yapılarak adresinize teslim edilir. Aynı zamanda işiniz bittiğinde, kiralık portif makineleriyle ilgilenmek zorunda da kalmazsınız.

Portif Kiralama Neden Tercih Edilmeli?

Güvenilir ve kaliteli hizmet vermekte olan firmamız, portifin satın alınması halinde çok daha masraflı olduğunu müşterilerine bildirmektedir. Portifler düzenli olarak bakımı yapılması gereken iş makineleridir. Bunun için teknik ekibe ve makine mühendislerine ihtiyaç duyulur. Kiralık portif iş makinesinin iş sırasında bozulması demek aynı zamanda ekstra masraf demektir. Bu nedenle firmamız, kiralama hizmetinde müşterilerimize 7/24 teknik servis ve bakım onarım garantisi vermektedir.

Portif Kiralama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?

Portif kiralarken kullanacağınız alana göre hangi modeli seçmeniz gerektiği önemli bir husustur. Aynı zamanda dizel ve akülü olması, kullanacağınız yükseklik ve yer koşulları hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Bu alanda teknik elemanlarımız size hangi kiralık portif makinesinin uygun olacağı hakkında bilgi vererek, işlerinizin kolaylaşmasını sağlayacaktır.

kiralık portif

Kiralık Portif Nasıl Kullanılır?

Portif depolama ya da inşaat işçilerinin kullanabileceği bir araç değildir. Bunun için makine eğitimi almış ve kullanım koşullarını bilen bir operatöre ihtiyaç vardır. Kiralık portif kullanımı için sadece kullanım kılavuzu yeterli olmamakla birlikte, firmamız sizlere operatör desteğinde de bulunarak, makinenin kullanılmasına da yardımcı olacaktır.

Portif Ehliyeti Nedir?

Portif ehliyeti aslında Forklift ehliyeti olmakla birlikte, operatörün özel bir eğitim ve sınavdan geçerek portif kullanımı hakkında eğitimli olduğunu gösteren belgedir. Tıpkı trafikteki araçlar gibi vites, fren ve direksiyonu olan makineler, ehliyetsiz kişiler tarafından kullanıldığında iş kazasına yol açabilmektedir. İş sağlığı ve güvenliği alanında da eğitim görmüş firma personelimiz, size güvenilir bir çalışma imkanı sunmaktadır.

Portif Kiralama Çeşitleri Nelerdir?

İnşaat ve depolama alanında kullanılmakta olan portif çeşitleri, genellikle makaslı portif, sepetli portif ve eklemli portif olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Portif çeşitleri kullanım alanlarına göre de farklılık göstererek, her portif modeli her işlemde kullanılmamaktadır. Bu alanda hizmet vermekte olan firmamız, sizlere kullanacağınız alanda göre seçmeniz gereken portif konusunda da yardımcı olarak, kısa zamanda işlerinizin bitmesine yardımcı olacaktır.

(Akülü) Elektrikli Portif Kiralama Nedir?

İki çeşit çalışma disiplini olan portifler, akülü ve dizel olarak ayrılmaktadır. Akülü portif yakıt yerine elektrikle çalışan kısa mesafelerde kullanılan bir iş makinesidir. Akü bakımı ve değişimi yapan firmamız, size bu alanda masraf yapmamanız için yardımcı olacaktır.

Kiralık El Portif Nedir ve Nasıl Kullanılır?

İnsanların taşıyamayacağı kadar ağır malzemeleri taşıyabilen el portif, 40 tona kadar ağırlık taşıyabilen iş makinelerinden biridir. Portatif yapısı ve ön tarafında bulunan iki çatalıyla eşyaların tutularak, dengeli bir şekilde kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Portif kiralama alanında forklift çeşitleri için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Portif kiralama hizmetinden yararlanmak için Mete Lift firmamızın kalitesine ve iş disiplinine güvenebilirsiniz. Bu alanda her türlü destek ve hizmeti sağlayan firmamız, 7/24 destekçiniz olacak ve yüklerinizi hafifletecektir.

Yorum Yapın